“ Triskel „- Šamanské silové náhrdelníky, talismany, amulety

 „Triskel“ Šamanské silové náhrdelníky, talismany,amulety
Rád bych představil svůj nový počin, kterým je tvorba, jak již nadpis říká, šamanských silových náhrdelníků.
Na první pohled jde samozřejmě o obyčejné náhrdelníky, jejichž podoba vzniká z jednotlivých kousků a provázků, kterým dávám určitou podobu.
Podobu, u které doufám, že se snad i líbí.
Nicméně není to jen náhrdelník pro dekorativní nošení, či pověšení na zeď. Je to náhrdelník, který je tvořen především způsobem vědomého záměru.
Tedy, že nejen každá část, která je do náhrdelníku vkládána, ale i každý uzlík je do náhrdelníku vázán s určeným a stále vědomým, a i prožívaným záměrem.
Tím záměrem je, aby majiteli říkal, že jen on sám, majitel, je tvůrcem své vlastní síly. Že ta skutečná síla je v majiteli samotném. Aby majiteli vždy byl nablízku a kdykoliv to bude majitel potřebovat, kdykoliv to bude cítit uvědomil si proč ten náhrdelník má.
Aby si majitel uvědomil.
Uvědomil přítomnou existenci, přítomný okamžik, vrátil majitele do sebe samého. Aby si majitel uvědomil sám sebe, svůj střed a v tom středu svůj zdroj síly.
V životě nás neustále rozptylují nikdy nekončící vnější okolnosti, které nás právě odvádí z tohoto stavu, odvádí z našeho vlastního středu, z nás samotných. Stáváme se těmi nikdy nekončícími událostmi, žijeme těmi událostmi. Stáváme se lidmi, kteří jsou okolo nás, žijeme těmi lidmi, lidmi, kteří na nás působí všemi možnými způsoby.
A to všechno v nás vyvolává myšlenky, emoce, které nás nakonec ovládnou.
Místo toho abych je mohli prožívat, pozorovat, vnímat, přijímat, nechat je, aby se staly naší součástí, stáváme se naopak my jejich součástí.
A právě záměr, který byl vložen do tohoto náhrdelníku nám umožní si ono vrácení nás do sebe samých. Jak bylo psáno, do našeho vlastního středu, do zdroje naší vlastní síly, do přítomného okamžiku sebe samých.
V tomto spočívá ona naše vlastní síla.
V našem vlastním uvědomění sebe samých.
Kdy nejsme jinými lidmi, nejsme jejich životy, nejsme jejich myšlenkami, jejich emocemi.
A tím jsme součástí především nás samotných, naší síly. Kdy my jsme naše vlastní síla.
I když se podobou náhrdelníky budou vzájemně velmi podobat, každý z nich je originální nejen výrobou, ale zejména tím, co vzkazuje.
Každý náhrdelník tím, že je tvořen se záměrem, se záměrem, který je nejen vložen do náhrdelníku, ale kdy je záměr předestřen duchu Maestry Prabáby.
Duchu Maestry Prabáby proto, protože je tím-tou, která mi nejen otevřela novou cestu, ale vede mě tou cestou. A všechno nové je té cesty součástí.
A je to právě její Duch, který skrze náhrdelník promlouvá, a nejen určité poselství, ale ve chvíli, kdy náhrdelník bude mít svého majitele, majiteli skrze Ducha Maestry Prabáby dám pouze jemu vlastní vzkaz.
Tento vzkaz je promluvou jeho vlastní vnitřní síly o tom, jaká ta jeho síla je, z čeho síla vychází, a jak s ní nejen pracovat, ale i jak ji ( sebe ) přijmout.
Tuto promluvu vnitřní síly, její vzkaz, její odhalení mi bylo dovoleno číst prostřednictvím Run.
Je možné, že o náhrdelníky budete moci časem zažádat sami, ale pro začátek bych rád nejdříve vyrobil a s následným poselstvím představil. Pak sami zjistíte, zda vás oslovil, či ne.

 

Aetherické čtení

Jde o metodu, která je mnohým známa jako čtení z Akášické knihovny. Aether i Akáša je dvojím pojmenováním té samé jednotlivosti. Samotné čtení se od klasického runového čtení liší tím, že se nehledají odpovědi na otázky, které by nám osvětlily naše současné dění, které by nám poradily, jak se posunout dál, jak se vyprostit ze začarovaných kruhů našeho konání.
Aetherické čtení je promluva našeho vyššího Já a i našeho podvědomí s našim vědomím. Tedy, přímo s námi. Promluva, které nejsme příliš běžně schopni. Tohle samotné čtení už je poměrně rozsáhlé, které umí zasáhnout do velmi citlivých oblastí, zapomenutých oblastí, nebo oblastí, která nám skrze mnohé nevyřešené události zůstaly skryté. Čtení není formou otázek a odpovědí, ale introspektivním sdělením naší vnitřní podstaty pro nás samotné.

Samotná kresba klíčů slouží k tomu, aby nám dovolila „ odemknout“ nás samotné, námi samotnými. K tomu jsou dobré například meditace, kdy se můžeme nejen spojit se samotným klíčem, ale doslova se tím klíčem stát. Klíč samotný navíc tím, že je tvořen pomocí run, je též velmi silnou mandalou, jejíž přítomnost v blízkosti toho, k čemu se vztahuje, to nejen posiluje, ale nám napomáhá k lepšímu propojení. Tedy jeli klíč našim osobním, jeho přítomnost nám umožňuje lepší naše vnitřní napojení.
Samozřejmě čím více budeme ono propojení cvičit, tím bude výraznější.